Čokoládovňa ČokoČoko sa nachádza v srdci Spišskej Novej Vsi v budove z 18. storočia. Stačí k nám otvoriť dvere a ucítite lahodnú čokoládovú atmosféru ako z rozprávky. Vaše čuchové bunky však budú pohladené aj vôňou talianskej kávy Milani, ktorá získala certifikát kvality.
Môžete u nás ochutnať zo širokej ponuky rôznych nápojov, no prvé miesto má horúca čokoláda. Taktiež už spomínaná káva a potom mliečne koktaily i víno. 

Budete sa kochať rozmanitosťou čokoládových praliniek, ktoré ocení aj znalec. Taktiež na Vás čaká množstvo figúrok, dezertov a draže na báze belgickej čokolády a to všetko je vyrobené ručne a s láskou pre naších milých zákazníkov.

Naša exkluzívna kolekcia sa skladá z tmavej, mliečnej a bielej čokolády so svojráznymi a jedinečnými chuťami a arómami. Každá je vyrobená z výberových kakaových bôbov, ktoré sa líšia podľa oblasti, kde boli pestované.

Prírodné bohatstvo a aróma kakaa sú ovplyvnené botanickými, geologickými a klimatickými podmienkami spolu s miestnymi zvláštnosťami v spracovaní, ako je technika fermentácia a sušenie.

Tešíme sa na Vašu návštevu